• Kuba Hiel winnaar Autoschade van Gils Penaltybokaal JO9-1 & JO9-2

  • Kuba wordt gejonast door zijn "tegenstanders" 
     
     
    Op zaterdag 18 april werd er weer een vervolg gegeven aan de door Autoschade Van Gils gesponsorde penaltybokaal voor onze jeugdafdeling.Deze keer kwamen de spelertjes van de elftallen JO9-1 en JO9-2 aan de beurt.
     
    Voor aanvang van de wedstrijd die ons 1e elftal die dag speelde tegen Den Bommel vond net als alle andere keren de voorronde plaats, waaruit uiteindelijk 4 spelertjes als winnaar tevoorschijn kwamen die zich wisten te plaatsen voor de finale.
     
    Tijdens de rust van de wedstrijd van het 1e werd de finale afgewerkt en was het na een spannende strijd Kuba Hiel die als winnaar de door Autoschade Van Gils beschikbaar gestelde beker in ontvangst mocht nemen. Op de 2e plaats eindigde Roin Poldervaart en Hidde Melief wist beslag te leggen op de 3e plaats. Voor alle deelnemertjes waren er ook deze keer weer leuke medailles en uiteraard iets lekkers.
     
    Op zaterdag 9 mei speelt ons 1e elftal een thuiswedstrijd tegen Moc'17 en is het de beurt aan de spelertjes van de JO8-1 , JO8-2 en JO8-3 om te gaan strijden om de penaltybokaal in hun categorie.