Afgelopen weken is er hard gewerkt aan de realisatie van een nieuwe verwarmingsketel in de oudbouw van onze accommodatie. We praten dan over de ketel voor de kantine en voor de kleedkamers 9 & 10.
Na de grondige renovatie van zowel kantine (zomer 2023) en kleedkamers 9 & 10 (zomer 2024) was de laatste stap nog de cv-installatie en de warmwaterboiler vervangen.
Door het inleveren van een aantal kleedkamers was er een overcapaciteit ontstaan en daarnaast was de oude installatie aan vervanging toe.
In samenwerking met VDK Installatie (van de Klein installatie) is er grondig gekeken naar een goede passende combinatie. Zo is er iets moois weggezet voor de komende jaren en zitten we er in de winter weer warmpjes bij. Ook zal er door de plaatsing van een nieuwe warmwaterboiler voldoende warm water te gebruiken zijn voor zowel de scheidsrechters in kleedkamer 10 als voor onze leden/ gasten in kleedkamer 9.
Wij zijn blij met het mooie resultaat en danken VDK Installatie voor de fijne en professionele samenwerking.